Miłe dni po fuzji zadłużenia

Uzyskuje niewielką rentę, tym samym nie jestem w posiadaniu zanadto oszczędności na życie. Moja lepsza połowa również, pomimo tego nie pożądamy wiele by zdołać se zezwolić na niedużo przyjemności. Bytujemy w malutkim domku w niewielkiej mieścinie nieopodal Lublina. Kilka lat temu wyszło na jaw, iż należało by zrealizować naprawę naszego domku. Powinno się zastąpić rury jak i również przygotować pełną instalację elektryczną.
kciuk
Wiązało się to z sporymi środkami finansowymi. Wraz z małżonką powzięliśmy kredyt na 20 000 zł w instytucji bankowej. Naprawy mieszkania zajęły 3 miesiące. Wszystko poszło dobrze, lecz w tym samym czasie przestał działać nasz czterokołowiec. Pragnąłem kupić nowy gdyż stał się potrzebny do załatwienia różnych spraw, zwłaszcza, iż ma współmałżonka miała chore stawy. Dlatego ubiegałem się o zobowiązanie na nabycie wozu by kupić pojazd dobrany dla mojej żony. Spłacałem już 2 wierzytelności, natomiast jeszcze po 3 tygodniach musiałem kupić nowiuteńkie wyposażenie do kuchni, tedy musiałem regulować także 3-cie zaciągnięte zobowiązanie w innym oddziale banku. Regulowanie paru transz miesięcznie okazało się frustrujące, z tej przyczyny poprosiłem mojego sąsiada by znalazł w komputerze ofertę kredytu konsolidacyjnego. Odnalazł stronę www kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń gdzie wyłonił najbardziej atrakcyjne możliwości fuzji zadłużenia. Na dodatek okazało się, iż zdołam złączyć własne zobowiązania w dowolnym banku, nie musi to być instytucja, w której trzymam dostępny rachunek w banku. Bez czekania wysłałem maila do doradcy by załatwić datę spotkania a także poznać warunki skonsolidowania kredytów.
dziewczyna

Zrozumiałem zalety owego założenia

W czasie pogawędki z doradcą klienta zaznajomiłem się z propozycją kredytu konsolidacyjnego. Nieco wcześniej po odczytaniu publikacji http://konsolidacjaonline.pl/2017/06/26/zalety-konsolidacji-zadluzenia/ wiedziałem jakie będą korzyści z integracji długów. Co więcej było pewne, iż oddawana transza kredytu mogłaby być faktycznie znacznie niższa od wartości do chwili obecnej co miesiąc oddawanych długów. Byłem z tej przyczyny nadzwyczaj usatysfakcjonowany. Razem z współmałżonką aplikowalibyśmy o kredyt konsolidacyjny w wysokości 25 tysięcy zł na 84 miesiące. Doradca w placówce bankowej okazał się doświadczonym i sympatycznym pomocnikiem. Następnego dnia parafowaliśmy regulamin kredytu konsolidacyjnego natomiast już od przyszłego miesiąca byłem w stanie spłacać zaledwie pojedynczą ratę.
wolność

Miałem ratę mniejszą o 265 zł miesięcznie

Po konsolidacji zobowiązań byłem nieobciążony. Reguluję niższą stawkę kredytu na początku miesiąca, nie jestem zmuszony tym samym przypominać sobie o następnych przekazach. Okazała się to
bardzo dobra opcja, wiem, iż drugi raz również ubiegałbym się o kredyt konsolidacyjny. Szybki sposób wnioskowania jak i również łatwa droga uzyskania zobowiązania doprowadziły do tego, iż mogę pewnie zalecić tego typu wyjście przyjaciołom.